Goście z Ukrainy w muzeum.
Opublikowano: 2012-06-26

Goście z Ukrainy w muzeum.

Arcybiskup wraz z towarzyszącymi księżmi obejrzał zbiory naszego muzeum, a następnie dokonał wpisu w księdze pamiątkowej. Jest nam niezmiernie miło, że coraz więcej odwiedza nas gości z zagranicy, co świadczy o popularności Muzeum Monet i Medali nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Po zwiedzeniu muzeum goście z przyjemnością obejrzeli również pokonkursową wystawę plastyczną,  poświęcona Janowi Pawłowi II , na którą składa się ponad dwa tysiące prac nadesłanych przez dzieci i młodzież szkolną z całej Polski.