Opublikowano: 2012-05-14

Koncert dla bp Antoniego Długosza

W niedzielę 13 maja Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo ich Rodzin i Przyjaciół Prometeus wspólnie z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej zorganizowali w naszym Muzeum wyjątkowy koncert.

Dla bp Antoniego Długosza wystąpili: dwie Anie z Blachowni, Robert z Częstochowy, "Pszczółki" ze Świetlicy Integracyjnej w Częstochowie w składzie Emilka, Paweł, Basia, Iza, Madzia, Monika, Wiola, Ula, Ewelina, Aneta, Monika.

Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek  włożony w przygotowanie występu, który dostarczył wielu wzruszeń nie tylko biskupowi, ale również licznie zgromadzonej publiczności.