Opublikowano: 2012-04-26

Wieczór irlandzki w muzeum

W sobotę 21 kwietnia w ramach cyklicznych wieczorów kulturalnych, w naszym muzeum odbył się "Wieczór irlandzki". Główną atrakcją wieczoru był występ  częstochowskiego zespołu DRAKE, grającego muzykę szantowo-folkową. Nie zabrakło również ciekawostek i anegdot dotyczących Irlandii. Wieczór był również świetną okazją do degustacji ciemnego irlandzkiego piwa i irlandzkiej kuchni. Tradycyjnie, po koncercie, wszystkich przybyłych gości właściciel Krzysztof Witkowski zaprosił na nocne zwiedzanie muzeum.