Opublikowano: 2017-02-08

60. spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości"

18 lutego 2017 roku o godzinie 18:00 gościem 60. spotkania z cyklu "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie będzie ksiądz prałat Kazimierz Malaga.  Podczas spotkania będziemy mieli możliwość zobaczyć projekcję niepublikowanych filmów z Kardynałem Karolem Wojtyłą nakręconych przez naszego Gościa kamerą 8mm.

W cyklu "Młode talenty" na scenie Muzeum wystąpią Maciej Partyka oraz Aleksandra Błaszak.

Na część artystyczną zapraszamy w niedzielę 19 lutego o godzinie 18:00. Wystąpi schola "Mała Armia Jezusa" promując swoją płytę "Bogu Love".

Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy.