2 kwietnia – Częstochowa czyta Jana Pawła II
Opublikowano: 2012-03-19

2 kwietnia – Częstochowa czyta Jana Pawła II

2 kwietnia, w siódmą rocznicę śmierci naszego Wielkiego Rodaka, zapraszamy Państwa do naszego Muzeum na specjalny wieczór wspomnieniowy, „Częstochowa czyta Jana Pawła II”, podczas którego zaproszeni przez nas goście zaprezentują fragmenty twórczości Papieża Polaka. Usłyszymy m. in. podprzeora Jasnej Góry, ojca Sebastiana Mateckiego, jak również panią Renatę Zarębską, Olka Klepacza, Mariana Florka z częstochowskiego teatru, oraz wielu innych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19h30 a zakończy o 21h37. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!