Opublikowano: 2011-08-17

Katalog monet – próbka on-line

katalog.pngPraktycznie od początku powstawania kolekcji naszego Muzeum, wszystkie eksponaty były dokładnie fotografowane i opisywane. W naturalny sposób powstawał więc katalog, który w efekcie przyjął formę drukowaną. Jako pierwsze zostały zaprezentowane monety, w postaci wydawnictwa pod tytułem „Papież Jan Paweł II – katalog monet”. Benedyktyńską pracę nad publikacją wykonał Pan Wojciech Kobyliński i na jego ręce składamy serdeczne podziękowania. W przyszłości spodziewać się można podobnego wydawnictwa, zawierającego pozostałe nasze eksponaty.

Aby przybliżyć Państwu kształt i formę katalogu zapraszamy do zapoznania się z jego internetową próbką. Wystarczy kliknąć -> TUTAJ. Demo zawiera około 20 stron z niemalże 300, jakie znajdują się w wersji drukowanej.

Już niebawem katalog będzie można zakupić za pośrednictwem naszego sklepu on-line oraz w Muzeum w trakcie zwiedzania.