W WSD walczyli o Puchar PRESIDENTA!
Opublikowano: 2015-12-01

W WSD walczyli o Puchar PRESIDENTA!

Przez dwa dni w hali sportowej Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie trwały XVIII Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych w Tenisie Stołowym. Zawodnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski i Puchar Firmy President!

Patronat honorowy nad zawodami objął metropolita częstochowski abp Wacław Depo.

Indywidualnie Mistrzem Polski został Jędrzej Baranowski (Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej). Zawody drużynowe wygrał zespół AWSD z Białegostoku.

Więcej informacji -> ekai.pl

Głównym sponsorem zawodów była Firma President i Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie. Prezes Firmy i zarazem Dyrektor Muzeum – Krzysztof Witkowski - wręczając puchar zwycięzcy zabrał głos i przybliżył sylwetkę Papieża, jako sportowca, w tym świetnego pingpongistę.

Na zakończenie gali wręczenia pucharów, w części artystycznej, wystąpił najlepszy raper wśród księży i najlepszy ksiądz wśród raperów - ks. Jakub Bartczak.