Opublikowano: 2022-09-26

"Na nieboskłonie" - koncert w Muzeum

Zespół IMPAST z nową płytą pt. „Na nieboskłonie”. 25 września w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II,  miał miejsce koncert promujący płytę, która ukazała się na 7-lecie zespołu. Podczas koncertu usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak: „Skowronki”, „Po drugiej stronie obrazu”, „Tango uwielbienia” i „Babie lato”. Publiczność mogła również obejrzeć teledysk do utworu „Oblubienica”. W koncercie promującym płytę wystąpili: Aleksandra Kowalska i Magdalena Michalak (wokal), Julia Mazur (wokal, skrzypce), Tomasz Mężyk (instrumenty klawiszowe), Sebastian Kostrzewa (gitara akustyczna), Bartosz Sadlej (gitara elektryczna), Grzegorz Kowalczyk (gitara basowa), Wojciech Gorzelak (perkusja), Roman Kowalski (djembe) oraz chórki: Katarzyna Szymonik (alt), Dariusz Madejski (tenor) i Dawid Serwa (bas).

Honorowy patronat nad płytą i koncertem objął abp Wacław Depo, metropolita częstochowski.