Uprzejmie informujemy, że do 31 października 2021r. trwa konkurs literacko-plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej, ogłoszony przez Konfederację Orderu Świętego Stanisława BM, pt.: Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia - darem dla Kościoła i Ojczyzny. Życie, wiara, działalność, postawa i świadectwo Kardynała Stefana Wyszyńskiego”.

Prace plastyczne (w dowolnej technice, formacie do A3) proszę przysyłać na adres:
Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
ul. Jagiellońska 67/71, 42-200 Częstochowa

Prace multimedialne (w wersji elektronicznej avi, mov) proszę przysyłać na adres: muzeum@jp2muzeum.pl

Prace literackie (w wersji elektronicznej, pdf) proszę przysyłać na adres: konkurs@sw-stanislaw.pl

Szczegóły dot. konkursu, regulamin, niezbędne dokumenty oraz informacje dostępne są poniżej, w sekcji "załączniki".

Podsumowanie konkursu odbędzie się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie,

w środę, 7 listopada 2021r., o godz. 17:00.

Zapraszamy i serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Rok Wyszyńskiego - konkurs.pdf pdf 3,95 MB Pobierz