Serdecznie zapraszamy do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II na koncert zespołu Impast z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w piątek, 5 marca br. o godz. 19:00.

Z zespołem Impast wystąpi jego liderka Aleksandra Kowalska. W programie nowe utwory!

Przypominamy, że dostępnych będzie tylko 50% miejsc na sali koncertowej. Przypominamy także o konieczności posiadania maseczek ochronnych. Na miejscu zapewniamy urządzenie do mierzenia temperatury ciała i środki dezynfekcji osobistej.

Wstęp:

- dla P.T. Pań - bezpłatny

- dla P.T. Panów - z kwiatem/kwiatami dla wybranki serca :-)

Serdecznie zapraszamy!