Koncert Piotra Bukartyka JUŻ W PIĄTEK!
Opublikowano: 2018-04-05

Koncert Piotra Bukartyka

6 kwietnia 2018 na scenie Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II wystąpi Piotr Bukartyk.

Bilety w cenie 60 zł (70 zł w dniu koncertu) do nabycia:
- rezerwacja: muzeum@jp2muzeum.pl, tel. 34 365 19 82
- Boulangerie, Setka Bistro, Muzyka i stylowe koszulki sklep Ass, Restauracja Topollino Częstochowa

-------------------------------------

Nasz Gość to nieprzeciętny artysta. Muzyk, którego rozpoznaje się po dwóch nutach. Uwielbiany przez słuchaczy Radiowej Trójki.
------------
Najnowszy album Piotra Bukartyka ukazał się w grudniu zeszłego roku i nosi tytuł „Ja wolny człowiek”. Płyta nagrana została w ducie ze znakomitym gitarzystą Krzysztofem Kawałko i jest zbiorem piosenek wykonywanych w piątkowych audycjach Wojciecha Maana w radiowej Trójce. Sam muzyk, tak opowiada o tym wydawnictwie: Chciałbym móc powiedzieć, że tą płytą zamykam pewien rozdział, ale wiem, że ten rozdział wolałby, żebym to ja się zamknął. Oto skromny wybór napisanych niedawno, mało tanecznych piosenek. Nagraliśmy je „na setkę”, bo każda z nich miała w radio właśnie taką premierę - nie słyszałem Waszej reakcji, ale wiedziałem, że nie jestem sam i że nie śpiewam w próżnię. Ostatnio, tak jak wielu z Was czuję, że gadam do ściany. Chyba właśnie o tym jest ta płyta - pamiątka z czasów, które będę chciał zapomnieć.

Kwietniowy koncerty Piotra Bukartyka w Częstochowie zapowiada się w związku z tym wyjątkowo i po prostu nie wolno go przegapić.

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET