Zapoznaj się

2618.JPG

Menu

Katalog medali

159.jpg

Patronat Muzeum

638.png

Zaprzyjaźnieni:

Szybki kontakt

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II
w Częstochowie

ul. Jagiellońska 67/71
42-200 Częstochowa

tel. 34 365 19 82
e-mail: muzeum@jp2muzeum.pl

Wyszukiwarka

Koncert 23 lipca - sobota

W sobotę 23 lipca 2016 w auli Muzeum wystąpi Paweł Łowicki. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30.

Wstęp: 5zł

Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

Paweł Łowicki jest urodzonym w Częstochowie Absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie. Mając 15 lat rozpoczął przygodę z muzyką pisząc teksty i komponując linie melodyczne

Zafascynowany muzyką turystyczną i poezją śpiewaną brał udział w licznych konkursach i turniejach. Współpracując z WDK Częstochowa, był laureatem konkursu poezji śpiewanej "Olsztyńskie Spotkania Zamkowe" z prawem do nagrań studyjnych. W jury min. Maja Chadryś-Engelking, (promotorka kultury, krytyk literacki, literaturoznawca), przedstawiciele Pagart. Uczestnik i laureat turniejów piosenki turystycznej min. Trzopty-Koszalin. Jego piosenki pojawiały się w licznych tomikach i przewodnikach piosenki.

W latach następnych promował ruch amatorski i organizował liczne przesłuchania muzyczne i literackie. Po latach działalności amatorskiej, tworzeniu muzyki i pisania tekstów, za namową przyjaciół z OPK GAUDE MATER w Częstochowie, powraca na scenę z własną twórczością w projekcie autorskim nazwanym "Ballada ma się dobrze". Liczne występy cieszące się ogromnym zainteresowaniem, owocuje nagranie płyty c.d. " Do zobaczenia". Występy klubowe, plenerowe oraz w scenerii teatranej, liczne wywiady w radiach lokalnych i ogólnokrajowych, emisje utworów "Anioły", "Chciałbym", "Niepomarańczowo", "Stacyjka", owocują zapotrzebowaniem na ten typ muzyki w ośrodkach kultury poza Częstochową. Współpracuje z muzykami: Michał Ostalski piano, Robert Gliński gitary, Jacek Dzwonowski skrzypce, Adam Rzepisko perkusja, Marcin Kędzia bas. Muzycy ci posiadają na swym koncie liczne projekty muzyczne o zasięgu ogólnopolskim i przez cały czas uczestniczą w życiu sceny kulturalnej Polski. Paweł Łowicki gra na gitarze akustycznej i klasycznej oraz śpiewa.

 

informacje o artyście ze strony: http://www.pawel-ballady.pl/taxonomy/term/1

Fotografie

Projekt i realizacja:

Strony internetowe TRUSTNET