Opublikowano: 2022-10-07

Jubileusz Specjalnego Ośrodka

W Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Częstochowie, świętował jubileusz 20-lecie powstania placówki. Na program wydarzenia złożyła się część oficjalna oraz część artystyczna. Program słowno-muzyczny, został zaprezentowany przez pedagogów i wychowanków. Wydarzenie zwieńczył koncert zespołu pod kierunkiem wychowawcy ośrodka, Radosława Domańskiego z gościnnym udziałem Janusza „Yaniny” Iwańskiego. W spotkaniu jubileuszowym uczestniczył m.in. bp senior Antoni Długosz.

Poniżej prezentujemy fotoreportaż z jubileuszowego wydarzenia w Muzeum. Foto: ap/ MMJP2