Kolekcje stałe
Spis kolekcji wystawioanych w naszym Muzeum
Zobacz więcej
Wystawy czasowe
Harmonogram wystaw
Zobacz więcej
Sala konferencyjno-koncertowa
Zapraszamy do nowo otwartej sali koncertowej!
Zobacz więcej
Nadchodzące wydarzenia
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Muzuem

 

 

Sklep internetowy

Przejdź do sklepu

Katalog online

Zobacz

Zloty

Kolekcjonerów

Archiwum

Zobacz

Wydarzenia

Opublikowano: 2023-06-06

Przenikanie Światła” - to tytuł wystawy Jolanty Małek. Wernisaż odbędzie się 19 czerwca (poniedziałek) godz. 17.00 Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II ul. Jagiellońska 67/71 Częstochowa. Wstęp Wolny! Zapraszamy.

Opublikowano: 2023-05-25

Kardynał Gerhard Müller, 24 maja br. odwiedził Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. Pobyt w Częstochowie byłego prefekta watykańskiej kongregacji nauki wiary, związany był z głoszeniem konferencji podczas trwającego w WMSD Triduum dla kapłanów.

Opublikowano: 2023-05-19

W Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, 18 maja w 103. rocznicę urodzin Karola Wojtyły, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu: „Nauczanie Jana Pawła II w inscenizacji”. Przyznano nagrody uczniom biorącym udział w konkursie, ale przede wszystkim była to okazja do spotkania się z nauczaniem Ojca Świętego.

Opublikowano: 2023-05-16

Wystawa „Błysk w oczach stokroć wymowniejszy od słów…” - to tytuł wystawy prezentowanej w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie. Wernisaż z udziałem autorki Żanety Wójcik, dyrektora muzeum, Krzysztofa Witkowskiego i licznie zgromadzonych osób odbył się 15 maja br.

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET