Opublikowano: 2023-04-12

Impresje z Iwonicza w Muzeum

Wystawa poplenerowa Impresje z Iwonicza już wkrótce w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.Wernisaż odbędzie się 15 kwietnia (sobota) godz. 16:00 ul. Jagiellońska 67/71 Częstochowa. Wstęp Wolny!  Zapraszamy. Wernisaż wystawy, jest rezultatem artystycznych dociekań uczestników pleneru w Iwoniczu. Pomysłodawcą pleneru jest Marek Ogrodniczek – były działacz AZS Rzeszów, a organizatorem Andrzej Orlik – malarz, rzeźbiarz, twórca repujado i ikon; członek Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy – Gracza.  Uczestnicy wystawy: ROMAN ANTONOWICZ, ADAM BOCHEŃSKI, DAWID BOCHEŃSKI, PAULINA BOCHEŃSKA, RAFAŁ CIERPIAŁ, ANITA GROBELAK, KRZYSZTOF HADRIAN, JOLANTA MAŁEK, KRZYSZTOF MAZOŃ, ANDRZEJ ORLIK, EWA POWROŹNIK, JÓZEF ULIŃSKI, BARBARA WIERZBICKA.