Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, Stowarzyszenie Sztuki Medalierskiej przy Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, Antykwarnia „Niezależna”, Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Oddział w Częstochowie i Polski Związek Filatelistów - okręg częstochowski zapraszają wystawców, klientów i wszystkich zainteresowanych na

VI Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów

połączony z Giełdą Pamiątek po Janie Pawle II, takich jak: monety, medale, znaczki pocztowe, książki, zdjęcia, widokówki i inne (np. odznaki religijne, medaliki, szkaplerze, karty dewocyjne, oleodruki, druki chromolitografowane, obrazki - relikwiarze i dewocjonalia).

 

 

Giełda odbędzie się w dniach 5 - 6 października 2019 r. (sobota i niedziela) od godz. 9.00 w auli Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. W pobliżu (ok. 150 m) znajduje się hotel i restauracja „Constancja".

Cena stoiska to 70 zł/m2 stoiska - w tym pamiątkowy Medal 6 Zlotu Kolekcjonerów oraz gorące napoje i ciastko (dodatkowo możliwość zamówienia obiadu w cenie 20zł - prosimy o złożenie zamówienia przy składaniu rezerwacji stoiska).

Wystawcy proszeni są o zgłaszanie uczestnictwa telefonicznie pod nr 34 365 19 82 (poniedziałek - piątek w godz. 09.00 - 15.00) lub e-mailem: muzeum@jp2muzeum.pl

 


 

Projekt pamiątkowego medalu:

 


 

Projekt datownika:

 

 


 

>>> rezerwacja stoisk <<<

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET