Czwartek, 21 października 2021r. był dniem promocji elektromobilności w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. Organizatorami przedsięwzięcia byli: PKO Leasing oraz firma Masterlease, wchodząca w skład Prime Car Management S.A. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali dealerzy wiodących marek motoryzacyjnych, oferujących samochody o napędzie elektrycznym i hybrydowym oraz sprzedawcy rowerów elektrycznych.


Celem spotkania – oprócz propagowania elektromobilności, która stopniowo, aczkolwiek coraz bardziej zauważalnie, wkracza na rynek motoryzacyjny – była promocja narzędzi finansowych, umożliwiających wsparcie kapitałowe różnych podmiotów – zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. I tak, zaprezentowano możliwości wynajmu długo- i krótkoterminowego, leasingu, a także zakupu pojazdów poleasingowych czy używanych.


W trakcie kilkugodzinnego spotkania reprezentanci organizatorów przedstawili m.in. prezentacje z omówieniem zasad finansowania. Osoby uczestniczące w pokazie miały również możliwość praktycznego przetestowania wszystkich dostarczonych przez dealerów pojazdów, dzięki jazdom próbnym.

A wszystko to bez warkotu motorów i charakterystycznego zapachu spalin…

 

      

 

 

      

Jan Paweł II święty od

Dni
Godzin
Minut

Zobacz dojazd

Dojazd komunikacją miejską
Dojazd od Jasnej Góry: autobus linia nr 19 z przystanku Komenda Miejska Policji, kierunek Kucelin Szpital lub Walcownia, do przystanku Makro.

Nasi Partnerzy

[c] copyright 2017 jp2muzeum.pl | Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
Projekt i realizacja: Strony internetowe TRUSTNET