Opublikowano: 2023-03-09

Dzień kobiet z Uniwersytetem Trzeciego Wieku

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbyło się spotkanie, które przede wszystkim zgromadziło kobiety ze Stowarzyszenia „Częstochowski Uniwersytet Trzeciego Wieku". Repertuar dla publiczności, został przygotowany przez aktorów związanych z Teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Na scenie muzealnej wystąpili: Iwona Chołuj, Waldemar Cudzik, Wojciech Królikowski.

Odsłuchaj:

Było lirycznie, radośnie i śmiesznie, podczas spotkania nie zabrakło niespodzianek i drobnych upominków. Pomysłodawcą wydarzenia był m.in. prezes Stowarzyszenia „Częstochowski Uniwersytet Trzeciego Wieku", Andrzej Królica.

Odsłuchaj:

Obecnie, do Stowarzyszenia „Częstochowski Uniwersytet Trzeciego Wieku" należy ponad 150 osób.

ap/MMJP2