W najbliższą niedzielę i poniedziałek zapraszamy na dwa wyjątkowe spotkania „Z JP2 ku przyszłości". 18 sierpnia gościć będziemy Panią Lidię Dudkiewicz – wieloletnią redaktor naczelną tygodnika Niedziela. Dzień później - 19 sierpnia – wykład wygłosi o. Stanisław Narcyz Klimas.

Pani Lidia Dudkiewicz jest doskonale znana ze swej wieloletniej pracy w Tygodniku Katolickim Niedziela. Współuczestniczyła w organizacji pielgrzymek Jana Pawła II do Częstochowy. Podobe doświadczenia ma również o. Stanisław Narcyz Klimas, który od przysłowiowej podszewki zna szczegóły wizyty Ojca Świętego w Ziemi Świętej.

W Muzeum JP2 zapowiadają się dwa fantastyczne wieczory. Będą to spotkania nr 89 i 90. Zapraszamy.