Opublikowano: 2020-09-08

Bogactwo pamiątek

VII Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów 10 października 2020 r.

Znakomici goście, bogactwo pamiątek po Janie Pawle II, wszystko to na VII Międzynarodowym Zlocie Kolekcjonerów, który odbędzie się 10 października (sobota) godz. 9.00.

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, Polskie Stowarzyszenie Sztuki Medalierskiej, Antykwarnia – Księgarnia „Niezależna” w Częstochowie, Polskie Towarzystwo Numizmatyczne i Polski Związek Filatelistów – okręg częstochowski zaprasza wystawców, klientów i wszystkich zainteresowanych na VII Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów połączony z Giełdą Pamiątek po Janie Pawle II takich jak: monety, medale, znaczki pocztowe, książki, zdjęcia, widokówki, odznaki religijne, medaliki, relikwiarze...

W tym roku przypada 175 rocznica ruchu numizmatycznego w Polsce, to wydarzenie uświetnimy wydaniem specjalnego banknotu o nominale O Euro. Znajdziemy też medale, znaczki i kartki pocztowe projektu numizmatyka Zbigniewa Stasika.

Czekamy na Państwa!   10.10.2020 r. godz. 9.00.

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II

ul. Jagiellońska 67/71   Częstochowa