Gościem setnego - jubileuszowego spotkania "Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie Arcybiskup Metropolita Wacław Depo. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek - 18 maja 2020 o godz. 18:00.

>>> Link do transmisj LIVE <<<

W poniedziałkowy wieczór, w dniu setnych urodzin Karola Wojtyły, odbędzie się setne - jubileuszowe spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Naszego Gościa i Współgospodarza nie trzeba przedstawiać. Arcybiskup Metropolita Wacław Depo przewodzi częstochowskiej Archidiecezji od 2011 roku.

Wielokrotnie gościł w naszej auli św. Jana Pawła II przy okazji wydarzeń i świąt. Jest z nami od początku istnienia Muzeum. Będziemy zaszczyceni faktem, że tak znamienita postać będzie uczestniczyć w spotkaniu podsumowującym 9 lat spotkań.

Spotkanie wyłącznie on-line.

Transmisja w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie WWW.