Zapoznaj się

2618.JPG

Menu

Katalog medali

159.jpg

Patronat Muzeum

638.png

Zaprzyjaźnieni:

Szybki kontakt

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II
w Częstochowie

ul. Jagiellońska 67/71
42-200 Częstochowa

tel. 34 365 19 82
e-mail: muzeum@jp2muzeum.pl

Wyszukiwarka

Spektakle Teatru Oczami Brata

Już 22 czerwca 2017 roku, o godzinie 17.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbędą się dwa premierowe spektakle Teatru Oczami Brata, pod tytułem „Droga” oraz „Piękna i Bestia”.Spektakl „Droga” przedstawia historię drogi ku samodzielności osób z niepełnosprawnością. Spektakl nawiązuje do decyzji, przed którymi stają dorośli aktorzy naszego Teatru, a mianowicie: jaki plan na przyszłość podjąć? Być może zdecydować się na pójście do pracy, bądź może do samodzielnego zamieszkania… Spektakl staje się dla aktorów wyzwaniem, jak i zderzeniem z nadciągającą rzeczywistością.

Sztuka „Piękna i Bestia” nawiązuje do słynnej bajki Disney’a. Przedstawienie bogato zilustrowane muzycznie oraz tanecznie, opowiada o przyjaźni, miłości i patrzeniu na człowieka sercem. Aktorzy grający barwne postaci przeniosą nas w świat walki dobra ze złem.

Wstęp płatny (10 zł – cegiełka). Fundusze otrzymane w ramach cegiełek przeznaczone zostaną na działalność organizacji. Dodatkowe informacje: tel. 537-922-185, biuro@oczamibrata.pl

Serdecznie zapraszamy!
Paweł Bilski
Prezes Zarządu Fundacji Oczami Brata
wraz z Zespołem Artystycznym Teatru Oczami Brata

Fotografie

Projekt i realizacja:

Strony internetowe TRUSTNET