Gościem 99. spotkania „Z Janem Pawłem II ku przyszłości" będzie ks. Ryszard Umański. Spotkanie on-line, wyłącznie przez transmisję internetową. Zapraszamy przed ekrany 18 kwietnia, o godz. 18:00.

Ks. Ryszard Umański jest znany ze swojej pracy duszpasterskiej, społecznej i charytatywnej. Jest proboszczem Parafii NMP Częstochowskiej. Przez wiele lat był dyrektorem Radia FIAT. Jest prezesem Towarzystwa Patriotycznego „Kresy".

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne spotka nie odbędzie się wyłącznie on-line na naszym Facebooku i stronie WWW.