Opublikowano: 2019-03-21

84. spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości", 18.03.2019 r.

18 marca 2019 r. w Muzeum Monet i Medali JPII miało miejsce 84. spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości". Gościem specjalnym spotkania był Zdzisław Sowiński, reżyser, operator i fotograf. W części artystycznej wystąpili uczniowie szkół średnich (uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Częstochowie zaprezentowali utwory muzyki klasycznej, a licealiści z VII Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika - fragment dramatu Karola Wojtyły "Pod sklepem jubilera") i duet muzyczny z Lwowa: Nata Vakshynska & Evgeny.