Opublikowano: 2018-08-17

78. spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości"

W sobotę - 18 sierpnia, o godz. 18:00 - rozpocznie się 78. spotkanie "Z Janem Pawłem II ku przyszłości".

Gościć będziemy dr. n. med. Ryszarda Piaseckiego - wieloletniego dyrektora oraz ordynatora Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu, który przedstawi wykład i prezentację wierszy pt. "Osobiste i duchowe spotkania z Ojcem Świętym, Janem Pawłem II", owoce spotkań i relacji z papieżem.

Spotkanie uświetni film "Wzgórze przebaczenia", opowiadający o Przeprośnej Górce - miejscu licznie odwiedzanym przez pielgrzymów. To tam znajduje się sanktuarium ojca Pio, którego wzorem kapłani z Przeprośnej Górki niosą w świat przesłanie Miłości i Miłosierdzia. Film jest dziełem wytrwałej pracy wielu osób. Powstał w ramach warsztatów filmowo-telewizyjnych organizowanych przez RM Group.