Opublikowano: 2019-01-30

"1989 - między pluralizmem a marzeniem o demokratyzacji" - spotkanie z prof. Filipem Musiałem

31 styczeń 2019 r., godz. 17.00. odbędzie się spotkanie z prof. Filipem Musiałem, dyrektorem Oddziału IPN w Krakowie pt. „1989 – między pluralizmem a marzeniem o demokratyzacji”. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytania jak wyglądały przygotowania do transformacji, jaki był jej przebieg i jakie do dziś odczuwamy tego skutki. Spotkanie poprowadzi Bartosz Kapuściak z oddziału IPN w Katowicach.