Opublikowano: 2021-08-11

10-lecie Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II

W roku bieżącym mija dziesięć lat istnienia Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie. Pragnąć dokonać swoistego podsumowania dorobku minionego dziesięciolecia, planujemy zorganizowanie kilku spotkań jubileuszowych dla uczczenia tej rocznicy, których inauguracją będą oficjalne obchody 10-lecia Muzeum w poniedziałek, 13 września 2021 r., o godz. 11:00.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tej uroczystości!

Jednakowoż, z uwagi na obostrzenia i wymogi sanitarne spowodowane pandemią, zmuszeni będziemy do ograniczenia liczby P.T. Gości podczas tego wydarzenia. Dlatego uprzejmie prosimy o kontakt i zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu:

• telefonicznie pod nr 34 365 19 82
  • emailem pod adresem muzeum@jp2muzeum.pl

Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Prosimy uprzejmie o wyrozumiałość.

Serdecznie zapraszamy!